fbpx

Kontakt oss

Ta kontakt for å lære mer om våre løsninger! Hvis du ønsker å ta en kaffe, gjøre en bestilling, ta et møte eller bare en prat, kontakt oss.

Patrik Forsberg

CEO

 

 (+47) 404 80 038

 patrik@communitech.no

Martin Lønne

Finans

 

 (+47) 982 89 824

 martin@communitech.no

 

Mads Høyby

Forretningsutvikling

 

(+47) 9178 7103

 mads@communitech.no

 

 

Pernille Rossing

Driftsleder

 

(+47) 414 69 050

 pernille@communitech.no

 

Carl-Magnus Forssell

Salg

 (+47) 922 47 608

 carl-magnus@communitech.no

 

Sebastian Lotherington Lønne

Salg

 (+47) 926 99 148

 sebastian@communitech.no

 

Jonas Garup Solem

Salg

(+47) 4647 9270

 jonas@communitech.no

 

Dersom du har spørsmål eller ønsker at vi kontakter deg – send oss gjerne en melding på skjema under.

4 + 12 =

Kontor

Sandakerveien 24C
0473 Oslo
Norway

(+47) 92 24 76 08

info@communitech.no

Følg oss